bootstrap buttons

Tatjanos istorija

Tatjanos Čunichinos istorija
 
Mano vardas Tatjana Čiunichina. Man keturiasdešimt ketveri metai. Šeima: vyras ir trys sūnūs, vyriausiam 25, viduriniam 14, jauniausiajam 10 metų. Aš sveika, laiminga ir kupina energijos.
Bet... Ne visada taip buvo. Įsivaizduokite sustorėjusią, praradusią ankstesnes formas moterį, nuolat pavargusią ir kamuojamą kasdieninių rūpesčių. Moterį, kuriai tik ką gimė trečias vaikas. Darbo nuvarytą vyriausiąją buhalterę, kuri rytą keliasi jau nuvargusi, ir dar labiau nuvargusi dienai baigiantis mėgina užmigti. Įsivaizdavote? O dabar pažvelkite į mane. Kaip tik tokia aš buvau! Tik... prieš dešimt metų!!! Tiesa, prieš dešimt metų buvau jaunesnė, bet... pasikartojantys bronchitai, lėtinė sloga, pereinanti į sinusitą. Kišenėse – šūsnis nosinių, rankinuke – didžiulės jų atsargos. Ir būdavo didi tragedija, kai išeidavau iš namų pamiršusi tas nosines. Be to, mano kraujospūdis žemas, todėl turėjau mažai jėgų, jutau nuovargį ir depresiją. Prie tos visos puokštės simptomų pridėkite skaudamą nugarą, kuriai kaskart atsiliepdavo skalbimas arba vaiko maudynė. O dabar įsivaizduokite, kad tada aš svėriau 15 kilogramų daugiau negu dabar! Kilogramai atsirado gimus sūnums. Kilogramai trukdė man jaustis lengvai ir lanksčiai. Ėmiau galvoti apie tai ir kai viską aiškiai supratau, nusprendžiau, kad reikia ką nors daryti, ir ėmiau ieškoti būdo tiems keblumams įveikti. O kai atradau aerobinį kvėpavimą, tada papildomas deguonis man padėjo sudeginti riebalų perteklių ir sustangrinti raumenis. Svarbiausia – padidinti raumenų tonusą, ir man pavyko – padėjo tas gilus kvėpavimas. Bet kartais pasitaikydavo dienų, kai rytais negalėdavau pasimankštinti, ir tada grįžęs iš mokyklos vyresnysis sūnus, matydamas, kad aš vėl suirzusi, sakė: mama, aš prižiūrėsiu vaikus, o tu eik, pakvėpuok, pasidarysi gera ir nurimsi, ir taip diena po dienois, mėnuo po mėnesio mankštinausi ir džiaugiausi rezultatais. Mano raumenys sustiprėjo, jų tonusas padidėjo, energijos padaugėjo ir aš tapau džiugesnė ir linksmesnė. Paskui atėjo mano draugių eilė...
Sutikite, juk niekas moters taip neuždega, kaip geriausių draugių nuomonė ir vertinimas! Kai draugė pamatė mano laimėjimus, susidomėjo ir pati panoro imtis tos programos – ir padarinių nereikėjo ilgai laukti. Per tris mėnesius ji irgi suliesėjo 15 kg!
Toliau – ryžausi vesti grupių pratybas. Patobulinau savo, kaip trenerės, kvalifikaciją mokydamasi Vilniuas pedagoginiame universite, trejus metus studijavau tradicinę kinų mediciną – mokiausi akupunktūros ir kinų masažo. Naujos žinios papildė mano pratybas naujais pratimais. Ėmiau šokti – pradėjau šokti arabiškus šokius, pilvo šokį, tai man suteikia dar daugiau jėgų ir savikliovos.