build a website for free

“Bodyflex” - ne tik kūnui, bet ir sielai

Paprastai sau patinki tada kai gerai jautiesi , lengvai kvėpuoji , nepūškuoji nuo pernelyg didelio svorio , nesinervini . Tos moterys , kurios pasirinki lieknamojo kvėpavimo arba , kitaip tariant “Bodyflex” treniruotes , jau pradeda patikti pačios sau . Tuo galima buvo įsitikinti sostinės “Šarūno „ viešbučio konferencijų salėje , į kurią susirinko visas būrys įvairaus amžiaus ir sudėjimo moterų. Jas čia sukvietė „Bodyflex“ iniciatorė Lietuvoje – Tatjana Čunichina.
Ji jau ketverius metus propaguoja liekninamojo kvėpavimo kalanetikos mankštą .
perskaičiusios reklaminius rašinius , moterys ir merginos susidomi neįprastu lieknėjimo būdu – be ypatingų treniruoklių ir sunkių , prakaitą spaudžiančių pratimų . Svarbiausias „Bodyflex“ bruožas – taisyklingas ir gilus kvėpavimas.
   Anot T.Čunichinos, tai stebuklingas būdas pakeisti likimą , temperamentą, medžiagų apykaitą , siekti sėmkės bendraujant su žmonėmis . Specialūs kvėpavimo pratimai sisiję su raumenų tempimo ir pasipriešinimo pozomis . „Taip kvėpuodami gauname daugiau deguonies , kuris nukreipiamas į tempiamą kūno vietą,- aiškina Tatjana .- Čia deguonis atlieka savo darbą – degina riebalus, o raumenys tampa stangresni . Svarbiausia , kad rezultatai matomi jau po kelių savaičių“.
 Konkurse „ Miss Bodyflex“ , kuriame daluvavo per dvidešimt moterų ir merginų, dalyvės demonstravo ir „daiktinius įrodymus“: drabužius, kelnes, sijonus, megztinius, kuriuos nešiojo iki sulieknėjimo bei nuotraukas prieš ir po treniruočių.
Idomiausius konkurso dalyvių pasakojimus ir ženkliausius pasiekimus vertino žiuri. Pagrindinis prizas – 12 dienų kelionė į Kroatiją (aplankant Veneciją) atiteko F.Vilimienei. Antrąją ir trečiaja vitas pelnė V.Arapova ir S.Kusakovskaja, kruios apdovanotos „Visvetos“ turizmo agentūros kelialapiais į Kroatiją bei Prahą . „ Vyro ir Moters“ žurnalo prizus – pusės metų prenumeratą – gavo vilnietės Leonija Valančienė ir Rūta Montvilienė.
Po apdovnojimo konkurso dalyvės ir viešnios vaišinosi , stebėjo vaolų mados teatro pasirodymą bei pilvo šokio programą. O renginio kulminacija tapo temperamentingas pilvo šokis , į kurį įsijungė visos dalybės.

Straipsnio šaltinis: Milda Giedraitytė (Žurnalas "Vyras ir Moteris" nr.5 2003m.)